Sosyal Medya Reklamları

Facebook veya Instagram üzerinden verilen sponsorlu reklamlardır.

Kullanıcılar cep telefonlarında harcadıkları zamanın büyük kısmını Instagram yada Facebook’da geçiriyor.

Instagram ve Facebook günümüzde görsel açıdan en etkili sosyal medya platformudur. Milyonlarca insanın bolca vakit geçirdiği ve onlarca markanın kendisini en iyi şekilde ifade ettiği görsel ve videolara dayalı, satın alma sürecine etkisi ile dijital gücün kendisini hissettirdiği bir reklam verme aracıdır.

Instagram ve Facebook reklamları ile kullanıcıların takip etmiş olduğu hesaplara, kullandığı cep telefon modeline, kullandığı uygulamaya, tıkladığı ilgili reklamlara ve ilgi alanlarına göre erişim imkanı sağlıyor. Ayrıca reklamlarınızda yaş, cinsiyet, coğrafi konum, dil gibi ayrımlarda ilgi hedef kitlenizi sosyal medya ajansı olarak biz belirliyoruz.

Sosyal Medya Reklam Ücretleri

Instagram ve Facebook Reklamları Tıklama Başına Maliyet(tbm) yada gösterim başına maliyet olarak ücretlendirilir. Tamamen stratejiye uygun bir şekilde seçim yapılır.

Reklam Hedefleri

Ürün yada hizmetinizle ilgili olarak verdiğiniz reklam görseli veya videonuz için, Web sitesi trafiği, video izleme, uygulama indirme, potansiyel müşteri bulma, whatsapp ile mesaj alma gibi reklam hedeflerinden birini seçerek uygun stratetijiyi oluşturabilirsiniz.

Özetle ınstagram ve facebook reklamlarını doğru kurgulayarak ve doğru hedef kitle belirleyerek işletmenize özel hazırladığımız reklamlar ile daha fazla müşteri kazanmak için bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçin!

Markanız için en iyisini birlikte yapalım

Uzmanlığımızı ve yeteneklerimizi, ürün ve hizmetleriniz ile birleştirelim. Markanızı beraber büyütelim.